מדרשה לבנות נוב

מדרשה לבנות נוב

מדרשה תורנית לבנות בנוב
לימוד בצוותא - מדרשה לבנות נוב

מדרשה תורנית לבנות בנוב, 22 שנות לימוד תורה לבנות' בוגרות יב' ובוגרות שירות. מדרשה שהיא משפחה, אוהבת ותומכת. צוות ותיק ומנוסה במציאות החיים ובהקניית ערכים וכלים בדרך התורה. בתום שנת הלימודים תצאי מהמדרשה מגובשת ומחוזקת לקראת השלב הבא בחייך, שירות, לימודים ובניית קן משפחתי איתן, מתוך עוצמה פנימית עליה אנו שמים דגש רב. הצטרפי אלינו. התקשרי עכשיו לאורלי 050-2007939 או למשרד 04-6762594 ובואי לבקר את משפחת מדרשת נוב.

מדרשה תורנית לבנות

מה את רוצה?!

15 תשובות של בנות לשאלה "עם מה היית רוצה לצאת אחרי שנת מדרשה?"

מדרשה תורנית לבנות - מדרשה מעל ומעבר
הדרכה אישית במדרשה תורנית לבנות בנוב

מדרשה תורנית לבנות, מדרשת נוב, מדרשה רבת פעילות, חברתית ותורנית. המדרשה מציידת כל בת בכלים איכותיים להמשך דרכה להצלחה בחיים, הצלחה בחיי בנישואין ובחיי המשפחה והילדים, בחיי חברה עשירים. בת יקרה, הצטרפי אלינו, למשפחת מדרשת נוב, התקשרי עכשיו לאורלי 050-2007939

בוגרות נוב מספרות

ברצוני לספר לכם על חוויה שחוויתי...

מצאתי את עצמי ביום שישי על קו 966 בדרך לשבת מחזור. הנסיעה אותה נסיעה כמו תמיד. אותו אוטובוס, אותו כביש, אותה אווירה. אך משהו אחד היה שונה. הרגשתי את ליבי פועם בחוזקה, מערבולת בבטני ונשמתי עולה ויורדת. לא הבנתי מה עובר עלי. מה זו ההרגשה המוזרה הזו? הבנתי- אני מתרגשת. הרבה זמן לא התרגשתי כל כך מנסיעה פשוטה באוטובוס. בעצם, זו לא סתם נסיעה. אני בדרך לנוב.

המלצות בוגרות על מדרשת נוב
בוגרות מדרשת נוב בטיול מורשת

מה יותר טוב מאשר בוגרות המדרשה מספרות את התחושות והרגשות, מספרות על השנת הלימוד שתרמה רבות לגיבוש והבנת האישיות הפנימית שלהן. ובניית עולם של תורה.

מדרשה לבנות אולפנה

לפני שירות לאומי - בואי למדרשה
בוגרות נוב -בנות שרות לאומי

לפני שירותך- בואי למדרשה !"אז למה ללמוד במדרשה מיד אחרי התיכון, מה זה כבר תורם?" קושיה של מתלבטת האם ללמוד במדרשה לפני השירות או לדחותו לאחר השירות. "אולי לוותר- ולא ללמוד בכלל?"

מדרשה לבנות בוגרות שמינית
תלמידות אולפנה במדרשה לבנות נוב

מדוע כל כך חשוב לבנת שמסיימת אולפנה ללמוד במדרשה? שינוי כיוון! שנות הלימוד באולפנה מתאפיינות בלימוד ולקיחת נטל החיים בקלילות. השהיה במדרשה תורנית מצביעה כאמור על שינוי כיוון, כאן במדרשת נוב, נותנים לכן כלי עבודה לאושר והצלחה בחיים, מתוך עולם תורה. הצטרפי למשפחת מדרשת נוב, התקשרי עכשיו לאורלי 050-2007939 או למשרד 04-6762594

מדרשה לבנות שרות לאומי

מדרשה אחרי שירות- בשביל מה?

דווקא עכשיו אחרי שכבר התחלת להתחכך עם החיים ואת יודעת לחוש את כובדם, אחריותם ומנסה למקם את עצמך בהם, "פסק זמן" לא יזיק.

בת שרות לאומי או מסיימת שירות צבאי, מה השלב הבא בחיים?

מאמרים

חנוכה, החג הארוך ביותר, על שום מה?

חנוכה עומד על פתחנו, החג הארוך ביותר. עלמה קבעו חג כזה ארוך?הרב עמוס בדש משיב על כך.

אנשים "משונים"?!

כל ימינו, אנחנו חיים במתח המתמיד שבין הביטוי האישי שלנו לבין ההתבטלות בפני הרצון האלוקי. נהג משאית קטנצ'יק יושב אצל כל אחד מאיתנו עמוק עמוק בפנים וזורק מידי פעם הערות "בשביל מה זה טוב?" איזה הגיון בזה? תפסיק עם השטויות, קח הכול בקלות, אפשר לחפף... העיקר האווירה...

יהלומים- על גידול ילדינו

על גידול ילדים. עצות מעשיות לתחושת השחיקה היומיומית מאת הרב חי.

הווי וגיבוש מדרשת נוב

מפגש סוף שנה תשע"ו

מוצ"ש פרשת שלח, התאספו בנות וצוות המדרשה למפגש סוף שנה. היה מרגש ומיוחד

סרטון המדרשה

מדרשה לבנות, סרטון בו תתרשמו מחוות דעת הבנות המספרות את החוויה - המתנה הענקית שקיבלו בשנה בה היו במדרשה. אני מאמין - דבר הרב חי ראש המדרשה.

נוב - מערכת שעות

מערכת לימודים תשע"ז

שנה חדשה. בית מדרש מתחדש.

מדרשת נוב - מערכת שעות תשע"ו
הרב חי בשיעור במסילת ישרים

מדרשת נוב - מערכת לימודים עשירה, מערכת השעות מקיפה את כל תחומי החיים, באוהלה של תורה. מלמדים מנוסים בהוראה, ובאורחות החיים, בעלי יכולת נתינה ואכפתיות מעבר לשעות הלימודים. בימי הכרות נפגיש אתכן עם מורי הדרך שלנו, כולנו ביחד אתכן בדרך להצלחה.

נוב צוות המלמדים

מדרשת נוב - צוות המלמדים
שעור בחיק הטבע

צוות המלמדים במדרשת נוב, מורי דרך ידועים ומנוסים, הן באורחות החיים והן בדעת תורה.

תרומות

כל תרומה למדרשה תתקבל בברכה, היו שותפים איתנו במלאכת העשיה

רוצים להיות שותפים להגשמת הרעיון, לימוד תורה לבנות היקרות, שתורם ישירות לבניין המשפחה ובניין עם ישראל?אנו כמלכ"ר נודה לכם על כל תרומה. כל תרומה מוכרת בהוצאות מס לפי סעיף 46.

הפייסבוק של מדרשת נוב

מדרשה תורנית לבנות - הפייסבוק

תנו לנו לייק, שתפו את החברות שלכן

WCAG 2.0 (Level AA) דפי הנגישות באתרי 022 נבנו בהתאם לתקן נגישות WCAG 2.0 - AA