יום ו', ח’ באדר תשע”ח
מדרשה תורנית לבנות בנוב

מדרשה תורנית לבנות בנוב, 22 שנות לימוד תורה לבנות' בוגרות יב' ובוגרות שירות. מדרשה שהיא משפחה, אוהבת ותומכת. צוות ותיק ומנוסה במציאות החיים ובהקניית ערכים וכלים בדרך התורה. בתום שנת הלימודים תצאי מהמדרשה מגובשת ומחוזקת לקראת השלב הבא בחייך, שירות, לימודים ובניית קן משפחתי איתן, מתוך עוצמה פנימית עליה אנו שמים דגש רב. הצטרפי אלינו. התקשרי עכשיו לאורלי 050-2007939 או למשרד 04-6762594 ובואי לבקר את משפחת מדרשת נוב.
קרא עוד...
מה את רוצה?!

15 תשובות של בנות לשאלה "עם מה היית רוצה לצאת אחרי שנת מדרשה?"
קרא עוד...
מדרשה תורנית לבנות - מדרשה מעל ומעבר

מדרשה תורנית לבנות, מדרשת נוב, מדרשה רבת פעילות, חברתית ותורנית. המדרשה מציידת כל בת בכלים איכותיים להמשך דרכה להצלחה בחיים, הצלחה בחיי בנישואין ובחיי המשפחה והילדים, בחיי חברה עשירים. בת יקרה, הצטרפי אלינו, למשפחת מדרשת נוב, התקשרי עכשיו לאורלי 050-2007939
קרא עוד...
ברצוני לספר לכם על חוויה שחוויתי...

מצאתי את עצמי ביום שישי על קו 966 בדרך לשבת מחזור. הנסיעה אותה נסיעה כמו תמיד. אותו אוטובוס, אותו כביש, אותה אווירה. אך משהו אחד היה שונה. הרגשתי את ליבי פועם בחוזקה, מערבולת בבטני ונשמתי עולה ויורדת. לא הבנתי מה עובר עלי. מה זו ההרגשה המוזרה הזו? הבנתי- אני מתרגשת. הרבה זמן לא התרגשתי כל כך מנסיעה פשוטה באוטובוס. בעצם, זו לא סתם נסיעה. אני בדרך לנוב.
קרא עוד...
המלצות בוגרות על מדרשת נוב

מה יותר טוב מאשר בוגרות המדרשה מספרות את התחושות והרגשות, מספרות על השנת הלימוד שתרמה רבות לגיבוש והבנת האישיות הפנימית שלהן. ובניית עולם של תורה.
קרא עוד...
לפני שירות לאומי - בואי למדרשה

לפני שירותך- בואי למדרשה !"אז למה ללמוד במדרשה מיד אחרי התיכון, מה זה כבר תורם?" קושיה של מתלבטת האם ללמוד במדרשה לפני השירות או לדחותו לאחר השירות. "אולי לוותר- ולא ללמוד בכלל?"
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
מדרשה לבנות בוגרות שמינית

מדוע כל כך חשוב לבנת שמסיימת אולפנה ללמוד במדרשה? שינוי כיוון! שנות הלימוד באולפנה מתאפיינות בלימוד ולקיחת נטל החיים בקלילות. השהיה במדרשה תורנית מצביעה כאמור על שינוי כיוון, כאן במדרשת נוב, נותנים לכן כלי עבודה לאושר והצלחה בחיים, מתוך עולם תורה. הצטרפי למשפחת מדרשת נוב, התקשרי עכשיו לאורלי 050-2007939 או למשרד 04-6762594
קרא עוד...
מדרשה אחרי שירות- בשביל מה?

דווקא עכשיו אחרי שכבר התחלת להתחכך עם החיים ואת יודעת לחוש את כובדם, אחריותם ומנסה למקם את עצמך בהם, "פסק זמן" לא יזיק.
קרא עוד...
בת שרות לאומי או מסיימת שירות צבאי, מה השלב הבא בחיים?

קרא עוד...
חנוכה, החג הארוך ביותר, על שום מה?

חנוכה עומד על פתחנו, החג הארוך ביותר. עלמה קבעו חג כזה ארוך?הרב עמוס בדש משיב על כך.
קרא עוד...
אנשים "משונים"?!

כל ימינו, אנחנו חיים במתח המתמיד שבין הביטוי האישי שלנו לבין ההתבטלות בפני הרצון האלוקי. נהג משאית קטנצ'יק יושב אצל כל אחד מאיתנו עמוק עמוק בפנים וזורק מידי פעם הערות "בשביל מה זה טוב?" איזה הגיון בזה? תפסיק עם השטויות, קח הכול בקלות, אפשר לחפף... העיקר האווירה...
קרא עוד...
יהלומים- על גידול ילדינו

על גידול ילדים. עצות מעשיות לתחושת השחיקה היומיומית מאת הרב חי.
קרא עוד...
מפגש סוף שנה תשע"ו

מוצ"ש פרשת שלח, התאספו בנות וצוות המדרשה למפגש סוף שנה. היה מרגש ומיוחד
קרא עוד...
סרטון המדרשה

מדרשה לבנות, סרטון בו תתרשמו מחוות דעת הבנות המספרות את החוויה - המתנה הענקית שקיבלו בשנה בה היו במדרשה. אני מאמין - דבר הרב חי ראש המדרשה.
קרא עוד...
מערכת לימודים תשע"ז

שנה חדשה. בית מדרש מתחדש.
קרא עוד...
מדרשת נוב - מערכת שעות תשע"ו

מדרשת נוב - מערכת לימודים עשירה, מערכת השעות מקיפה את כל תחומי החיים, באוהלה של תורה. מלמדים מנוסים בהוראה, ובאורחות החיים, בעלי יכולת נתינה ואכפתיות מעבר לשעות הלימודים. בימי הכרות נפגיש אתכן עם מורי הדרך שלנו, כולנו ביחד אתכן בדרך להצלחה.
קרא עוד...
מדרשת נוב - צוות המלמדים

צוות המלמדים במדרשת נוב, מורי דרך ידועים ומנוסים, הן באורחות החיים והן בדעת תורה.
קרא עוד...
כל תרומה למדרשה תתקבל בברכה, היו שותפים איתנו במלאכת העשיה

רוצים להיות שותפים להגשמת הרעיון, לימוד תורה לבנות היקרות, שתורם ישירות לבניין המשפחה ובניין עם ישראל?אנו כמלכ"ר נודה לכם על כל תרומה. כל תרומה מוכרת בהוצאות מס לפי סעיף 46.
קרא עוד...
מדרשה תורנית לבנות - הפייסבוק

תנו לנו לייק, שתפו את החברות שלכן
קרא עוד...
מדרשת נוב נמצאת במושב נוב אשר ברמת הגולן. במרחבים הפתוחים והירוקים בקצה היישוב. בקרבת מעינות ומסלולי טיולים
קרא עוד...